לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

עורך דין רשלנות רפואית

מה הם השירותים המוצעים לכם על ידי עורך דין רשלנות רפואית וכיצד כל אחד מאותם שירותים יכול לסייע לכם לאורך הליכי התביעה? כל מה שחשוב לדעת על שירותיו המשפטיים - מקצועיים של עו"ד רשלנות רפואית בשורות שלפניכם.

כיצד תדעו אם יש בידיכם "קייס" להגשתה של תביעת רשלנות?

אחד מהשירותים המקדימים המוצעים לכם על ידי עורך דין רשלנות רפואית המתמחה בניהול תביעות רשלנות, הינו שירות ייעוץ מקדים המיועד למטרות בחינת טיבה של עילת התביעה.
כיום, מוגשות לבתי הדין האזרחיים, מדי שנה, מאות תביעות רשלנות שבחלקן הגדול אינן בעלות פוטנציאל זכייה, וזאת מכיוון שעילת התביעה איננה היוותה מלכתחילה עילה מספקת להגשת התביעה. באמצעות שירותי הייעוץ המקדימים המוצעים לכם על ידי אסף אודיז- עורך דין רשלנות רפואית, תוכלו לקבל ייעוץ נרחב בנוגע לסיכויי התביעה, וזאת באמצעות בחינת מקרה הרשלנות לגופו.

גיבוש תיק התביעה באמצעות רופאים מומחים

תביעות רשלנות רפואית חייבות להיות מגובות בחוות דעת של רופאים מומחים הרלוונטיים לתחום הרפואי בגינו אתם מגישים את התביעה. עורכי דין המתמחים בניהול תביעות רשלנות רפואית, מעמידים לרשותכם (בחלק גדול מהמקרים) סיוע צמוד מאנשי מקצוע ומומחים רפואיים.
במשרדו של עורך הדין אסף אודיז, תוכלו להבטיח לעצמכם התייעצות רפואית עם מיטב המומחים בתחום הרפואי הרלוונטי לגביכם וזאת לאורך כל שלבי התביעה.

סיוע באיסוף החומר הרפואי הרלוונטי להגשת התביעה

איסוף החומר הרפואי מהווה את השלב המקדים להגשת התביעה, ובאמצעותו ניתן לגבש ולהתוות אסטרטגיה משפטית לצרכי התביעה. עורך דין רשלנות רפואית המתמחה בגיבוש תיקי תביעה, יסייע לכם ככל הנדרש בהשגת החומר הרפואי במלואו, וזאת בהתאם למלוא הזכויות העומדות לרשותכם על פי חוק.
במשדרו של עורך הדין אסף אודיז, תוכלו ליהנות מהליכי סיוע מקצועיים לאורך כל שלבי איסוף החומר הרפואי המהווה חלק בלתי נפרד מתיק התביעה. בפגישת הייעוץ המקדימה, תקבלו הסבר מפורט אודות הזכויות המשפטיות העומדות לרשותכם בכל הנוגע להשגת החומר הרפואי והדרכים העומדות לרשותכם לצורך כך.

רוצים לדעת יותר על השירותים המוצעים לכם במשרד עורכי הדין –אסף אודיז? צרו איתנו קשר עוד היום!