לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

פענוח שגוי באבחון מחלת הסרטן

רשלנות רפואית באבחון סרטן נובעת בין היתר בגין פענוח שגוי או לקוי של ממצאי הבדיקה. בכל אותם מקרים בהם העילה להגשת תביעתכם נובעת כתוצאה מפענוח שגוי של בדיקת האבחון, תדרשו להוכיח בפני בית המשפט את הקשר הסיבתי שבין הנזק אשר נגרם לכם לבין הפענוח השגוי/לקוי של תוצאת הבדיקה. 

לצורך הוכחת הקשר הסיבתי, תדרשו בראש ובראשונה להוכיח כי פענוח תוצאת הבדיקה התבצע באופן שגוי או לקוי. עניין זה ניתן להוכחה באמצעות חוות דעת רפואית מטעמו של מומחה באבחון מחלת סרטן בהתאם לאופי הבדיקה אותה עברתם. 

תביעות רשלנות בגין אבחון שגוי או מאוחר –כנגד מי הן מופנות? 
תביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן, בין אם הן מוגשות כתוצאה מחוסר אבחון ובין אם הן מוגשות בגין אבחון שגוי או מאוחר, מופנות כנגד כל אותם גורמים רפואיים אשר התרשלו במילוי תפקידם, לרבות, רופאי המשפחה אשר התעלמו מתלונותיו של המטופל ורופאים אונקולוגיים אשר כשלו באבחון המחלה. פענוח שגוי של תוצאות הבדיקה (טעות באבחון) יכול להתרחש בין היתר במקרים בהם גידול סרטני ממאיר מאובחן כגידול שפיר.

אבחון מאוחר של מחלת הסרטן
אבחון מקדים ומדויק של מחלת הסרטן משפר בצורה ניכרת את סיכויי ההחלמה והענקת הטיפול היעיל ביותר. ככל שאבחון המחלה מתבצע בשלבים מאוחרים יותר, כך פוחתים סיכוי ההישרדות של החולה, ולפיכך, קיימת חשיבות רבה לא רק לאבחון מדויק של המחלה אלא גם לאבחונה בשלבים מקדימים ככל הניתן. 
ביסוס תביעתכם בכל הנוגע להגשת תביעת רשלנות רפואית באבחון סרטן, חייבת להתבצע באמצעות חוות דעת רפואית המוכיחה כי האבחון השגוי, או לחילופין, האבחון המאוחר של המחלה, הוא זה אשר הוביל לגרימת הנזק ולהחרפה במצבו הבריאותי-רפואי של החולה. 

אסף אודיז - עורך דין רשלנות רפואית
אנחנו במשרד עורכי הדין –אסף אודיז, עוסקים ומתמחים במתן שירותים משפטיים במסגרת תביעות רשלנות רפואית מכל סוג, לרבות, תביעות רשלנות באבחון מחלות סרטן, תביעות שעניינן אבחון שגוי או לקוי של ממצאי הבדיקה וכו. הליכי התביעה המנוהלים על ידינו מבוססים על חוות דעת רפואיות הניתנות ללקוחותינו על ידי רופאים מומחים בתחומם. 
לפגישת ייעוץ והכוונה משפטית אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.