לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

התמודדות עם רשלנות רפואית

כאשר אנו נאלצים להתמודד עם מקרה של רשלנות רפואית כדאי ואף רצוי להיעזר במומחה. עו"ד רשלנות רפואית יכול לסייע לכם רבות להתמודד עם מקרה שכזה. כאשר עו''ד מומחה בתחום רשלנות רפואית הינו עו''ד המקושר למומחים רפואיים בתחומי רפואיים רבים ושונים, תיקים אלה הינם תיקים שמרביתם הינם רפואיים.

תפקידו של עו''ד רשלנות רפואית כלפיכם בא לידי ביטוי הן מבחינה כספית והן מבחינה משפטית ובתוך כך, לתבוע את הרופא הרשלן או את המוסד או המוסדות הרפואיים המעורבים בטיפולים הרפואיים ולהביאם לדין. עו"ד העוסקים ברשלנות רפואית הינם עורכי דין מנוסים, שעסקו ועוסקים באופן שוטף במקרים רבים של רשלנות רפואית ויודעים כיצד להתמודד עם המקרים השונים ועם השונות בין המקרים, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רפואית. 

רשלנות רפואית יכולה להיות מקרה של צלקת קטנה וכביכול לא מזיקה או לחלופין נזקים משמעותיים כבדים לכל החיים או חוו''ח מוות, עו"ד רשלנות רפואית ינחה אתכם כיצד להתמודד עם  הרופאים או הגורמים האחראים לנזק ולדרוש את הפיצויים האפשריים והמתאימים לרבות ביצוע חקירה על ידי משרד הבריאות. אל תהססו לפנות אלינו ולשמוע עוד על הנושא, במידה ונתקלתם במקרה של רשלנות רפואית – אל תעמדו מנגד, תתערבו ודאגו למצות את זכויותיכם בהקדם!!!