לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

בדיקת רשלנות רפואית - מידע חשוב

רובנו נוטים לסמוך על הרופא המשפחתי שלנו בעיניים עצומות. כשאנו מרגישים לא טוב, חולים או עם חום, הדבר הראשון שנעשה הוא לפנות לרופא המשפחה שלנו, לצורך קבלת אבחון או הכוונה לרפואה מסוימת אחרת. רובנו מגיעים למצב בו אנו מבינים כי אובחנו בצורה שגויה, קיבלנו טיפול לא נכון או שאפילו נגרם לנו נזק בשל אבחון לקוי של רופא. מצב זה אינו נעים ומעמיד מטופלים רבים בחוסר אונים מול הצוות הרפואי, מאחר ואין דרך ממשית להוכיח כי הרופא גרם לרשלנות רפואית בטיפול הספציפי. היעדר הבנה של תחום הרפואה, כמו גם של ההליכים המתבקשים גורם לרבים להניע עצמם מניסיון כלשהו לתבוע את זכויותיהם.

למעשה, עד השלב בו המטופל מכיר בעובדה כי נעשה לו עוול, הוא עובר תקופה לא קלה בה נפרץ מעטה של הכחשה, מעטה עבה השומר עלינו בדרך כלל וגורם לנו להאמין ברופאים המטפלים בנו. יתרה מכך, הצעד של פנייה אל עו"ד רשלנות רפואית מבהיל את רובנו מאחר והוא עלול לגרור עימו השלכות מרחיקות לכת, משמעותיות ובעלות תוצאות המצריכות לקיחת  אחריות גדולה. כמו כן, רובנו מעדיפים להימנע ממקרים לא נעימים ומעימות עם גופים  ביורוקרטיים גדולים ומסובכים.     

לאחר שהגענו למסקנה כי בקרות מקרי רשלנות רפואית, עורכי דין הם הדרך היחידה להתמודד עם הבעיה באופן שקול, שישיב לנו את בריאותנו, או לפחות את האמצעים לדאוג לכך, גם אז הפנייה אל הגוף המתאים אינה קלה ומצריכה אי אילו כוחות נפשיים. במקרי רשלנות רפואית הטיפול הנכון ביותר הוא זה שיינתן על ידי עו"ד רשלנות רפואית המתמחה במקרים אלו ויכול להעניק ייעוץ וייצוג מלא בבית משפט על סמך הפרטים שייתן הלקוח. 

תביעה בגין רשלנות רפואית מצריכה קבלת חוות דעת חיצונית ובעת פנייה לטיפולו של עו"ד רשלנות רפואית יוכל הלקוח לקבל חוות דעת אובייקטיבית וניטרלית. החל מהרגע הראשון בו התעורר החשד, או בו החליט הלקוח כי הוא מעוניין לתבוע את הרופא, יכול משרד עורכי דין רשלנות רפואית להעניק ייעוץ מלא ולבחון את המקרה. החלטה ראשונית בגין אפשרות תביעה יכולה להינתן בפגישה אחת עם עו"ד רשלנות רפואית.