לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

כיצד להתמודד עם רשלנות רפואית בניתוחים

אין ספק כי כולנו נותנים אמון מלא ברופאינו, עד לשלב בו חלק מאיתנו מגלים כי נעשתה טעות באבחון או מתן טיפול שגוי. התחושה ברגעים אלו אינה נעימה, מאחר ורב בני האדם נוטים ומעוניינים לסמוך על צוות הרופאים שלהם. איתור רשלנות רפואית פוגעת באמון שאנו נותנים במערכת הרפואית בכלל ובטיפול שקיבלנו בפרט. התחושה גדולה יותר והנזק גם הוא חריף יותר כאשר מתגלה רשלנות רפואית בניתוחים או בטיפולים משמעותיים המשפיעים רבות על בריאותו של המטופל.

מתן תרופות במינון גבוה על ידי הרופא הקבוע, חוות דעת לא נכונה או לא מדויקת של רופא מוכר לנו משכבר הימים ותופעות משונות בגוף, או אפילו חלילה מכך רשלנות רפואית בניתוחים הגוררת בעיות קשות וחמורות תביא את המטופל בדרך כלל למצב לא נעים. רובנו חוששים  להגיש תלונה, או אפילו לוודא כי מדובר במקרה של רשלנות רפואית באבחון מחלות  לא נכון ומקרים דומים, אולם הזמן החולף מגלה כי לבריאותנו אין מחיר.

הדרך הטובה ביותר בהתמודדות עם מקרי רשלנות רפואית באבחון מחלות לא נכון או רשלנות במתן טיפולים משמעותיים ובעלי השלכות קיצוניות, היא פנייה לעורך דין מתמחה ומקצועי לענף זה. חשוב להבהיר כי חברה המתמחה בטיפול במקרי רשלנות רפואית אבחון מחלות מודעת לרגישות שבעניין, להשלכות החמורות שגרר האבחון הלקוי על חיי המטופל, על גופו  ועל נפשו, ותדע לטפל בלקוח בדרך הטובה ביותר.

הייעוץ הראשוני ייתן כבר בהתחלה את תחושת הביטחון שיש מי שמגן על המטופל מפני גופים ביורוקרטיים גדולים ומורכבים. לאחר פגישת ייעוץ ראשונית, יוכל המטופל שניזוק במסגרת מקרה רשלנות רפואית בניתוחים או רשלנות רפואית אבחון מחלות לקוי ומקרים דומים - להתבונן במקרה באופן אובייקטיבי יותר ולהעריך את הצעדים הבאים הנדרשים במסגרת הטיפול המבוקש. 
 
עורכי דין מקצועיים האמונים על טיפול במקרים של רשלנות רפואית בניתוחים ידעו להכווין את המטופל לקבלת חוות דעת מקצועית ואובייקטיבית לחלוטין, בחיסיון מלא ובליווי מקצועי – הן משפטי והן רפואי. את הנזק שנגרם למטופל במסגרת רשלנות רפואית אבחון  מחלות לקוי ומקרים דומים – רק ייצוג משפטי הולם יוכל להשיב על תקנו, בהתייחס למכלול הנזקים שנגרם למטופל.