לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

רשלנות קטלנית


רשלנות רפואית היא תופעה אשר נאלצים להתמודד עמה בכל מקום. לצערנו אין אפשרות למנוע רשלנות רפואית, ניתן אולי לצמצם אותה. רשלנות רפואית יכולה לעיתים לגרום לנזק בלתי הפיך, לא מדובר בהחמרה של מחלה פשוטה או נזק קטן שניתן להתגבר  עליו, לעיתים רשלנות רפואית יכולה להוביל לנזק לכל החיים, לבעיות גופניות שלא ניתן  יהיה לפתור ובמקרים חריגים גם למוות.

רשלנות רפואית בניתוחים או למשל רשלנות רפואית אבחון מחלות הן שתי אפשרויות קריטיות למצבים מסוכנים במיוחד. ניתוחים מתרחשים מידי יום ביומו, בין אם מדובר בניתוח קוסמטי או ניתוח הכרחי, בשני המקרים  יכולה להתרחש רשלנות רפואית בניתוחים ולגרום למנותח לנזק בלתי הפיך. כך גם בצורה הפשוטה  ביותר, כאשר אדם מגיע כשהוא סובל מכאבי ראש, כאבי בטן או בעיות אחרות כלשהן, רשלנות רפואית אבחון מחלות תוכל לגרום לכך שהאדם יתבשר על בריאות  מרבית כאשר הוא חולה מאוד במחלה כלשהי והזמן למשל הוא הכרח לטיפול, גם אם יש טעות  באבחנה או בעיה אחרת, בכל המקרים האפשריים מדובר בסכנה, נזק בלתי הפיך ועוגמת נפש  עצומה. 

אפשר גם להימנע

מסוגי הרשלנויות הללו ניתן להימנע. נכון, לא באופן מלא ולא באופן שיטתי, אבל ניתן לצמצם את האפשרות שסבלו מתופעה שכזאת. במידה ואתם חשים ברע, או לחלופין התבשרה לכם הודעה מצערת על מחלה כלשהי, מחלה שבעקבותיה עליכם לקחת תרופות  שונות, להתנהג שונה – הכי חשוב לקבל חוות דעת נוספת. גם אם מתרחשת רשלנות  רפואית אבחון מחלות תוכלו לבדכם למנוע לעצמכם את עוגמת הנפש או את הנזק הכרוך בלקיחת תרופות שאינן מתאימות או הסתגלות לחיים שונים בעקבות המחלה.

כך גם במצב של רשלנות רפואית בניתוחים, במידה ומדובר בניתוחים ידועים מראש, ויש לא מעט כאלה, חשוב  מאוד להיות בטוחים בנוגע למנתח. לשמוע המלצות, לסמוך עליו, לדעת מה הולך להתרחש. כאשר מדובר בניתוחים מפתיעים או לא ידועים, ניתן לקוות לטוב. בכל מצב כלשהו אתם יכולים לפנות עלינו, לקבל מידע על רשלנות רפואית, על עורכי דין שיסייעו לכם להתמודד עם מקרה של רשלנות רפואית ולהשיג עבורכם פיצויים על נזק כזה או אחר.