לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

גם מרשלנות ניתן להימנע

רשלנות היא לא דבר שבשליטתנו, אומנם אין ספק כי ניתן להימנע מסוגי רשלנות שונים בעזרת בדיקות מעמיקות, קבלת חוות דעת נוספת ומודעות עצמית. גם במצב  בו נתקלתם בתופעה של רשלנות רפואית – עדיין ניתן להתמודד ולזכות לפיצויים. רשלנות רפואית מתרחשת במקומות שונים, רשלנות רפואית בניתוחים, רשלנות רפואית אבחון מחלות, רשלנות רפואית במהלך בדיקות, רשלנות רפואית בחוות דעת ועוד. רשלנות כזו או אחרת יכולה להביא לנזקים רבים על המטופל, לעיתים נזקים בלתי הפיכים.  אף על פי כך שלא ניתן לדעת מתי אנחנו חווים רשלנות רפואית (ולעיתים גם אם יודעים, לא פועלים או לא יודעים כיצד להגיב), ניתן להימנע מכך מראש. גם אם לא נמנעים, תמיד ניתן לזכור כי אפשר להתמודד ולקבל צדק על מקרה של רשלנות רפואית, אומנם תמיד עדיף להימנע מנזקים שונים. 

הדרך שלנו להימנע מרשלנות

בשביל להימנע מרשלנות, צריך להיות מודעים לעצמנו ולא להתבייש. רשלנות רפואית באבחון מחלות למשל, יכולה להיגרם לא מעט פעמיים, בשל אי הבנות, חשיבה מוטעת של הרופא, חישוב לא נכון של הנתונים. על מנת להימנע מתופעה של רשלנות  רפואית אבחון מחלות – אתם זקוקים למספר חוות דעת. רק חוות דעת שונות, בדיקות  שונות והיכולת לפקפק בתוצאות תביא אתכם להיות בטוחים ולהתמודד עם התוצאות באופן  המוצלח ביותר. אם יש טעות באבחון מחלה, הנזקים בעקבות שימוש בתרופות לא נכונות או  הסתגלות לצורת חיים אחרת שאינה מתאימה, יכולות להיות הרסניות. גם במקרים של רשלנות רפואית בניתוחים ניתן להימנע מראש, במידה ויודעים מי הוא המנתח – חובה לבדוק, לוודא ולנסות מקומות אחרים לפני שמחליטים על ביצוע הניתוח. כל עוד אתם יודעים שלאדם המנתח של המלצות, אתם יכולים להימנע ממקרה של רשלנות רפואית בניתוחים.     

גם אם הנורא מכל קורה

גם במידה ולא הצלחתם להימנע מתופעת הרשלנות, ניתן להתמודד עמה באופן  אחר. שימוש באחד מעורכי הדין שלנו יכול לאפשר לכם להתמודד עם מקרה של רשלנות  רפואית ולאפשר לכם לקבל פיצויים ולתבוע את האחראי לטיפול הלקוי. מגיע לכם הטיפול הטוב ביותר, דאגו לו בעצמכם או בקשו מאיתנו לעשות עבורכם צדק.