לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

חשוב להתייעץ מול עורך דין רשלנות רפואית


היום אנשים הרבה יותר מודעים לאפשרות של תביעות של רשלנות רפואית כלפי בית החולים או אפילו כלפי רופא מסוים שעשה טעות קריטית שגרמה לפגיעה מסוימת או לתופעות לוואי. אם בעבר הייתה כמעט התעלמות מהבעיה וכל מקרה של פגיעה באדם היה מתקבל כמובן מאליו היום כבר הציבור מודע לכך שיש אפשרות להגיש תביעה על רשלנות רפואית במידה ויש חדש שהתהליך לא נעשה בצורה טובה. אם אתם מחפשים דרך לקבל פיצוי מבית החולים ממש לא כדאי לכם להתייצב לבד אל מול הגוף הגדול אלא לקחת שירות של עורך דין רשלנות רפואית שיודע בדיוק מה לעשות כדי לעזור לכם לזכות בתביעה.

עורך דין רשלנות רפואית – למה זה חשוב ? 

בתי חולים בדרך כלל כבר מצוידים בדרך קבע בסוללה של עורכי דין מהשורה הראשונה שרק מחכים לתביעות נגדם. עורכי הדין של בתי החולים כבר מוכנים לכל טעות קטנה של התובע או להגשה לא נכונה של המסמכים כדי לעשות בהם שימוש כרצונם ולגרום לתובע לוותר על התביעה בטענה שאין לו סיכוי לזכות והוא יכול רק להוציא כסף על ההוצאות המשפטיות. במקרים רבים הם גם מצליחים ואפשר לראות הרבה מאוד אנשים שהיו יכולים לזכות בתביעה פשוט מוותרים עליה בגלל חוסר ידע ובגלל שהם מבצעים את כל התהליך בצורה מאוד שגויה.

לפני הכל תתייעץ עוד עו"ד

במקרה של כל בעיה או אפילו כל חדש שהייתה בעיה אתה צריך לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית שעוסק בתחום של תביעות כנגד בתי חולים ויודע איך להתמודד עם מקרים שונים של רשלנות רפואית בצורה הרבה יותר נכונה מאשר עו"ד רגיל. חשוב מאוד בכל מקרה להרים טלפון כדי לבדוק האם יש משהו שאתה צריך לעשות והאם לפני שאתה מגיש את התביעה בדקת את כל כיווני החקירה השונים.