לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

אובדן כושר עבודה – תבדוק את הזכויות שלך

הרבה מאוד אנשים משקיעים הרבה מאוד זמן בעבודה שלהם ובכלל ללמוד מקצוע שיעזור להם להתפרנס בכבוד. לפעמים קורות תאונות בחיים או כל מיני מחלות לא עלינו שגורמות לאנשים מסוימים לאבד את היכולת לעבוד באופן תקין. זה יכול להיות בגלל תאונה שקרתה להם במקום העבודה שלהם או אפילו בגלל מחלה קשה שמונעת מהם לעבוד באופן חלקי או מלא. היום יש הרבה מאוד ביטוחים שונים שמכסים על אובדן כושר עבודה ובמקרה של חוסר יכולת לעבוד מכסים את העובד ומכניסים לו הכנסה של עד 75 אחוז מהשכר החודשי שהיה לו לפני התאונה או המחלה. חשוב מאוד לבדוק אל מול הביטוח האם יש לכם ביטוח חיים שמכסה גם על אובדן כושר עבודה.

מה חשוב להכיר ?

הרבה מאוד אנשים לא תמיד מודעים לכל התנאים ולכל הזכויות שלהם ולכן תמיד חשוב לבדוק על התייעצות עם עו"ד שמבין בתחום של אובדן כושר עבודה כדי להבין מה בדיוק מגיע לך. בחלק מהמקרים לא מדובר רק על פיצוי חודשי אלא גם על סכום חד פעמי גבוה שאתה יכול לקבל מהביטוח לפי הפוליסה שלך.

גם במקרה של רשלנות רפואית

גם במקרה של רשלנות רפואית חשוב מאוד לבדוק את כל הזכויות שלך. גם אם אתה לא בטוח שאתה זכאי לפיצוי גדול כדאי לך לבדוק עם עו"ד בתחום של רשלנות רפואית כדי לבדוק האם בכל מקרה אתה יכול לקבל פיצוי חד פעמי או אפילו פיצוי חודשי. רוב האנשים כמעט ואינם מודעים לזכויות שלהם ולכן ייעוץ עם עורך דין יכול לעזור מאוד .