לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים

היום יש הרבה מאוד מקרים שונים בהם אנשים מגיעים להחלטה להגיש כנגד בית החולים תביעה על רשלנות רפואית. זה יכול להיות בגלל סיבות רבות שגרמו לנזק זמני או אפילו לנזק בלתי הפיך למטופל. היום שיש מודעות לעניין גם במקרה של ניתוחים פלסטיים יש אנשים שלא מרוצים מהתוצאה או מבינים שמשהו בתהליך היה לקוי והרופא לא עשה את המוטל עליו בצורה הטובה ביותר ולכן מחליטים להגיש תביעה על רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים.

רשלנות רפואית - לא רק נזק רפואי

אנשים לא תמיד מודעים לכך שגם בתהליך של ניתוחים פלסטיים מסוימים שבאים לעשות רק תיקון אסתטי כמו ניתוח אף או הגדלת חזה גם במקרה הזה יש על הרופא לעמוד בכללים מסוימים. הכללים הם גם כללים אתים שמחייבים אותו לשמור על אתיקה רפואית וגם כללים שמחייבים אותו ליידע את המטופל על כל שלב במהלך הניתוח וגם להיות במעקב תוך כדי. גם אם קרה לכם מקרה אחרי הניתוח בגלל מעקב לא תקין של הרופא או בגלל חוסר תשומת לב שלו אתם יכולים לבדוק על הגשת תביעה של רשלנות רפואית בניתוח.

לפני הכל חשוב להתייעץ עם עורך דין


גם במקרה של רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים אל תגישו את התביעות אם אתם לא מכירים את התחום לעומק ולפני הכל תקבעו פגישת ייעוץ עם עורך דין שמבין בתחום ויידע לעזור לכם להתחיל את התביעה.

עו"ד אסף אודיז הוא מומחה בתחום של רשלנות רפואית והוא יכול לתת לכם את כל המידע כדי שאתם תגישו בצורה הנכונה ביותר את התביעה ולא תבזבזו זמן יקר והרבה מאוד כסף על תהליך לא נכון. צרו קשר כבר עכשיו ותקבעו פגישת ייעוץ .