לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

עורך דין מומחה בתחום הרשלנות הרפואית

היום אפשר למצוא עורכי דין בכל תחום ובכל אזור בארץ. למרות זאת אם אתם חושבים להגיש תביעה כנגד בית חולים על מקרה של רשלנות רפואית לא כדאי לכם להתחיל לעבוד עם כל עו"ד אלא למצוא איש מקצוע שמבין בתחום המדויק הזה ויידע בדיוק מה לעשות.

אצלנו במשרד עורכי דין אסף אודיז אתם יכולים למצוא עו"ד רשלנות רפואית מהשורה הראשונה בתחום שמכיר כבר את כל הדרכים כדי להגיש בצורה הנכונה ביותר את התביעה של רשלנות רפואית. בעיקר שמדובר על תהליך מאוד מורכב שבו צריך להוכיח שלא נגרמה עוד טעות אנוש תמימה אל ממש רשלנות שבגללה אתם או מי שאתם עוזרים לו עם התביעה נפגע צריך לדעת לענות על מספר כללים
מאוד מסוימים.

מה חשוב לדעת לפני הגשת התביעה ?

במקרה של עו"ד רשלנות רפואית יש הרבה מאוד פרטים שהוא צריך לבדוק לפני שהוא מוציא את תביעה לפועל ולכן אם אתם עדיין חושבים האם בכלל כדאי לכם להגיש את התביעה כנגד בית החולים לפני שאתם בכלל פועלים כדאי לכם לבדוק עם עו"ד רשלנות רפואית על המקרה ולבדוק איך להגיש את כל המסמכים בצורה הטובה ביותר . בגלל שבתחום הזה יש משמעות מאוד גדולה גם לזמן בו אתם מגישים את התביעה וגם לכל המסמכים הראשונים שאתם מצרפים חשוב לדעת לעשות את ההכנה בצורה הכי טובה כדי לא להגיע למצב בו אתם תובעים ובית החולים יידע איך לנטרל במהירות את התביעה שלכם.

עו"ד רשלנות רפואית – אספו את כל המסמכים

במקרה של תופעות לוואי אחרי תרופות לא תקינות או ניתוח שהשתבש ואחרי כל סיבה אחרת אתם צריכים לאסוף בשלב הראשון את כל הנתונים וכמובן גם לשמור כל מסמך שאתם מקבלים כדי להקל על התביעה שתגישו בהמשך .