לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

תביעות סיעוד

במידה ואתה חושב להגיש תביעות סיעוד בשבילך או בשביל כל בן משפחה אחר שאתה רוצה לעזור לו לקבל את העזרה המגיעה לו אתה יכול לעשות זאת באופן עצמאי אבל בחלק גדול מהמקרים זו יכולה להיות משימה לא פשוטה. הסיבה לכך היא שבגלל שמדובר על תביעה מול חברות הביטוח בחלק גדול מהמקרים חברות הביטוח מנסות למצוא כל מיני תנאים שימנעו מהם לשלם את הסכום המלא המגיע לך או לבן המשפחה שלך לפי החוק.

לפני הכל כדאי להתייעץ עם איש מקצוע

אם אתה חושב להגיש את התביעה אבל לא בטוח בכל החוקים ובכל הדרישות שצריך לעמוד בהם חשוב מאוד לבדוק עם עורך דין שמבין בתחום של תביעות סיעוד כדי שיעזור לך לקבל את כל המידע שאתה צריך ולהגיש את התביעה בצורה הנכונה ביותר. כאשר מדובר במקרה רגיש כמו של תביעות סיעוד מדובר על סכומים מאוד גבוהים ועל עלות טיפול חודשית גבוה ולכן אפשר לראות את חברות הביטוח מנסות להתחמק מחלק מהעלויות ומנצלים את החולשה של אנשים שלא מכירים את החוק ואת הזכויות שלהם באופן מלא.

עורך דין אסף אודיז – הרבה ניסיון בתחום

עורך דין אסף אודיז הוא אחד המומחים הגדולים בארץ בתחום של תביעות של רשלנות רפואית ושל תביעות סיעוד והוא יודע כיצד להתמודד גם עם הגופים הגדולים ביותר שמחזיקים את עורכי הדין מהשורה הראשונה. בגלל שחברות ביטוח הרבה פעמים נוטות להגיע להסכם כדי לגרום לכם לרדת מהתביעה הם מנצלות את האנשים שלא מבינים וסוגרות איתם עסקה לא משתלמת.

לפני שאתם עושים את הצעד הראשון חשוב מאוד לבדוק איך את יכולים לקבל את המגיע לכם ולעזור לבן המשפחה שלכם לקבל עזרה סיעודית מלאה. כדי לעשות את זה צרו איתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את כל המידע .