לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

טיפים חשובים לתביעות סיעוד

במידה ואתם רוצים להגיש תביעה לביטוח סיעודי בשביל אחד מבני המשפחה שלכם חשוב לפני שאתם עושים את הצעד הראשון תקראו את הכתבה הבאה שיכולה לתת לכם כיוון כללי ותעזור לכם לבצע את כל התהליך בצורה הטובה ביותר.

3 טיפים חשובים להגשת תביעת סיעוד:

1. שמרו את כל המסמכים הרפואיים – היום צריך שכל פעולה תהיה מתועדת ושמורה אצלכם כדי שבעת הגשת התביעה כל התהליך יהיה הרבה יותר מהיר והרבה יותר פשוט. בכל מקרה של טיפול של ההורים שלכם או של המבוטח הסיעודי חשוב מאוד לשמור על כל המסמכים הרפואיים כדי שיהיה לכם תיעוד לכל דבר. גם אם זה נראה לכם פחות חשוב עדיין כדאי לשמור ובעת הגשת התביעה לבדוק האם המסמך רלוונטי.

2. אל תעשו כלום לפני שתקבלו ייעוץ משפטי – במקרה של תביעות סיעוד מדובר על תחום מאוד רגיש בו יש צורך להוכיח שהמבוטח מוגבל בלפחות 3 תנאים בסיסיים של חוסר יכולת לתפקד בצורה ראויה. בחלק מהמקרים הרבה מאוד תביעות נופלות בגלל הגשת התביעה של הביטוח הסיעודי על ידי אנשים לא מיומנים שמגישים מסמכים לא נכונים ויכולים לפגוע בסיכויי ההצלחה של התביעה. זאת הסיבה שגם אם יש לכם ספק לגבי כל חלק בתהליך הדבר החשוב ביותר הוא להתייעץ עם עורך דין שמבין בתחום של תביעות סיעוד ויכול לעזור לכם לבצע את כל ההליך בצורה נכונה.

3. בקשו המלצות מהרופאים המטפלים – במידה ויש למבוטח בעיה של הגבלה של כמה מהפעולות הבסיסיות שהם רחצה, לבוש, אכילה, שליטה על סוגרים ועוד חשוב מאוד לבקש מהרופאים או מהצוות המטפל הסבר על המצב ואפילו המלצה על על טיפול סיעודי צמוד.

אל תשאירו מקום לספק וקבלו ייעוץ משפטי הולם

גם אם יש לכם את הספק הקטן ביותר שאחד ההורים שלכם או האנשים להם אתם עוזרים צריכים לקבל עזרה סיעודית צרו איתנו קשר כדי לקבל פגישת ייעוץ ולבדוק על איך לבצע נכון את התביעה ומה התהליך שאותו צריך לבצע. הסיבה לכך היא שחברות הביטוח מנסות להימנע מההוצאות של טיפול סיעודי ולכן מנסות להקשות על המבוטחים לקבל את המגיע להם. בחלק מהמקרים הפוליסה של המבוטח כולל סעיפים קטנים שקשה להבין אותם ולכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי של עורך דין שכבר מכיר את התחום. חשוב מאוד לא להתייעץ עם עו"ד כללי אלא לחפש מומחים שמבינים בדיוק את התהליך וכבר התנסו בו
בעבר.