לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

עורך דין רשלנות רפואית - חשוב לקבל ייעוץ

היום אפשר למצוא בקלות עורכי דין שיעזרו לכם בכל תביעה וכל בעיה שיש לכם. עם זאת כאשר אתם רוצים לתבוע גוף גדול כמו בית חולים או אפילו רופא מסוים בגלל בעיה של רשלנות רפואית שנוצרה כתוצאה מניתוח שהסתבך או מכל מקרה אחר שקרה לכם או לאחד מהחברים שלכם אתם צריכים למצוא את איש המקצוע המתאים.

פה נכנס תמונה עורך דין אסף אודיז שהוא מומחה בתחום של רשלנות רפואית וכבר עזר להרבה מאוד חולים והרבה מאוד אנשים לקבל את המגיע להם. חשוב למצוא עורך דין רשלנות רפואית שיעזור לכם
להבין את כל ההליכים המסובכים ולא רק ייתן לכם ייעות משפטי כללי שיכול לא להספיק אל מול סוללת עורכי הדין של בית החולים.

קצת על המשרד

עורך דין אסף אודיז הקים את המשרד בשנת 2007 לאחר שנים רבות של ניסין בתחום המשפטי ובתחום של ייצוג של רשלנות רפואית. מאז שהוא הוקם המשרד מתמחה בתחום של רשלנות רפואית ושל נפגעי גוף שונים עקב תאונות עבודה או כל סוגי הפגיעות השונות.

למה כדאי לחפש עורך דין רשלנות רפואית ?


למרות שיש מגוון אדיר של עורכי דין ברחבי הארץ חשוב לכם למצוא את האיש המתאים ואת המשרד שיודע בדיוק איך לעבוד אל מול בתי החולים וגופי הענק המייצגים אותם. משרד עורכי הדין של אסף אודיז אינו סוטה מהתחום והוא מתמקד בעיקר בנזקי גוף ותביעות שונות. בגלל המיקוד והניסיון הרב שלו בתחום מדובר על אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומו אשר הוביל להצלחות רבות ועזר לאלפי אנשים לקבל את המגיע לכם לפי חוק.

חשוב שתכירו את הזכויות שלכם

בחלק גדול מהמקרים אנשים רבים שנפגעים בתאונות דרכים, בתאונות עבודה או בגלל ניתוח לא תקין שהסתבך בכלל לא מודעים שלפי החוק יש להם זכות לקבל פיצויים. לפעמים מדובר בסכום חד פעמי גבוה מאוד ולפעמים מדובר דווקא בתשלום חודשי קבוע שיכול לעזור להם לכלכל את המשפחה
שלהם בתקופות שהם לא יכולים לעבוד. גם אם אין לכם ביטוח חיים וגם אם יש לכם חשוב מאוד לבדוק עם עו"ד שמכיר את הזכויות שלכם ויכול לעזור לכם לקבל את המגיע לכם לפי חוק. הרבה מאוד מקרים אנשים פשוט לא מודעים שיש להם את הזכות להגיש תביעה כנגד בית החולים ורק לאחר שנים הם מבינים שהם טעו ולא קיבלו את המגיע להם לפי החוק.

זאת בדיוק הסיבה שחשוב מאוד גם במקרה של ספק קטן לעשות את הבדיקה ביחד עם עורך דין לרשלנות רפואית שיכול לעזור לכם להבין את כל התהליך ומה הסיכויים שלכם לקבל פיצוי הולם. בחלק גדול מהמקרים אפילו לא מגיעים למצב של משפט כי לאחר הסכמים שונים של עורכי הדין עם חברות הביטוח מגיעים להסכם פשרה בו אתם יכולים לקבל סכום גדול של כסף בלי לגשת למשפט.

בכל מקרה חשוב להבין שלפני הצעד הראשון שאתם עושים חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע שמבין היטב בתחום ויכול לתת לכם ייעוץ מקצועי. במשרד שלנו אתם תקבלו יחס אישי וגם הסבר מפורט על כל
התהליך ועל הזכויות שמגיעות לכם לפי החוק.