לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

ניהול תיקים של רשלנות רפואית בניתוח

כמשרד עורכי דין העוסק ומתמחה בניהול תיקי תביעות רשלנות רפואית מכל סוג ובכל תחום רפואי, אנחנו ב-אסף אודיז- משרד עורכי דין עוסקים ומתמחים גם בכל הנוגע לניהולי תביעות שעניינן רשלנות רפואית בניתוח. בתחום זה, אנו מתמחים בניהול תיקי רשלנות רפואית בכל סוגי הניתוחים, לרבות, רשלנות רפואית בניתוח אורתופדי, ניתוח נוירו-כירורגי, ניתוח קרדיולוגי, ניתוחי קיצור קיבה, ניתוחי עיניים, ניתוחי שיניים, ניתוחי לידה וניתוחים פלסטיים. 
הידע המשפטי- מקצועי העומד לרשותנו בתחום דיני נזיקין בשילוב הניסיון המעשי שלנו בליווי הליכי תביעות רשלנות רפואית, מבטיח גם לכם הליכי סיוע, ייעוץ וייצוג משפטי ברמה המקצועית-משפטית הטובה ביותר. 

מספר מילים על סוגית הסכמה מדעת בכל הנוגע לתיקי רשלנות רפואית בניתוח

ניתוחים המהווים הליך כירורגי פולשני, מחייבים את הסכמתו המלאה של המטופל במסגרת מה שמכונה: הסכמה מדעת. הסכמה זו חייבת להינתן על ידי המטופל בכתב, וזאת לאחר שהמטופל קיבל מהצוות הרפואי את כל האינפורמציה הנדרשת בנוגע לפרטי הניתוח, לרבות, סיכוניו, סיכוי ההחלמה, תהליך ההחלמה, החלופות העומדות לרשותו וכדומה. במקרים בהם ההליך הניתוחי התבצע ללא הסכמה מדעת של המטופל, נוצרת עילה להגשת תביעת רשלנות במידה והניתוח התבצע באופן רשלני והסב נזק גופני או נפשי למנותח. 
כמו כן, גם במקרים בהם קיימת הסכמה מדעת החתומה על ידי המטופל, עומדת לרשות המנותח האפשרות להגשת תביעת רשלנות רפואית בניתוח, אך במקרים אלו חלה חובת הוכחה על המנותח בכל הנוגע לאי קבלת כל האינפורמציה הנדרשת. כפועל יוצא מכך, גם מתן מידע שגוי או חסר על ידי הצוות הרפואי טרם הניתוח מהווים עילה להגשת תביעת רשלנות בניתוח.

אנחנו במשרד עורכי הדין אסף אודיז, מטפלים בכל סוגי תביעות הרשלנות בניתוח, לרבות מקרים בהם הניתוח התבצע בסטנדרט רפואי שאינו סביר, מקרים בהם המנותח איננו היה כשיר לניתוח, במקרים בהם חלה טעות בתהליך ההרדמה, במקרים בהם הניתוח התבצע באיבר הלא נכון, במקרים בהם נותרה על גופו של המנותח צלקת מכוערת שמקורה ברשלנות רפואית מצד הצוות הרפואי ובעוד עשרות מקרים בגינם ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית בניתוח

רוצים לדעת יותר על הליכי הגשת תביעת רשלנות רפואית בניתוח? לקבלת ייעוץ ראשוני חינם 
חייגו עכשיו: 03-686-8831