לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

נפרולוגיה

חולים רבים אינם מודעים לחשיבות המעקב הרפואי המתנהל על פי רוב ידי נפרולוגים ו/או על ידי רופאי המשפחה. תחום זה הינו סביב נזקים כלייתיים, כאשר רוב תחום זה נוגע למעקב וטיפול ו/או היעדר מעקב והיעדר טיפול רפואי מתאים במצבים הגורמים לאי ספיקת כליות ו/או לכריתת כליות, השתלת כליות, טיפולי דיאליזה וכיוצא באלה.

רבים מן המקרים נופלים חולים במסדרונות הבירוקרטיה שבין קופות החולים ובתי החולים בין המלצה רפואית לניתוח ובין המתנה ממושכת ולא מוסברת שאלמלא אותה ההמתנה היה מתבצע ניתוח וכך היו נמנעים נזקים שלאחר מעשה כבר אינם ברי תיקון.

תחום הנפרולוגיה הינו תחום רחב ידיים כאשר רבים ומגוונים הם המקרים והסיבות שבגינן נגרמים נזקים משמעותיים לחולים. טיפול תרופתי לא נכון ו/או מאוחר ו/או שיקול דעת מוטעה של רופא משפחה שיכול לבוא לידי ביטוי באי מתן הפנייה לחדר מיון יכול להוליד עילה של רשלנות רפואית, זאת כמובן, לאחר שיוכח כי אכן קיים קשר סיבתי בין אי מתן ההפניה לחדר המיון כאמור ובין הנזק, ושלא היו גורמים שונים שניתקו קשר זה.

בתחום זה, חשוב לבדוק את מלוא ממצאי התיק הרפואי ולבדוק בדיקה ספציפית כל מקרה לגופו יחד עם מומחים רפואיים המומחים בתחומים הרלבנטיים.