לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

נגרם לכם נזק כתוצאה מניתוח פלסטי אותו עברתם? זה הזמן לדעת הכול על רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים.    

ניתוחים פלסטיים, בדומה לכל הליך ניתוחי אחר, מהווים הליך כירורגי פולשני המחייב את הסכמתו המלאה של המועמד לניתוח. הסכמה זו ניתנת באמצעות טופס הסכמה מדעת, וזאת לאחר שהמועמד לניתוח נחשף למלוא האינפורמציה הנדרשת בכל הנוגע להליך הניתוחי, סיכוני ההליך, תהליך ההחלמה, סיכוי ההצלחה של הניתוח הפלסטי וכדומה.  

הגשת תביעת רשלנות רפואית בניתוח פלסטי- מתי?

בכל אותם מקרים בהם תוצאותיו של הניתוח הפלסטי שונות במהותן מהאפשרויות אשר הוצגו בפני המנותח טרום הניתוח, או לחילופין, בכל אותם מקרים בהם יתברר למנותח (בדיעבד) שהוא איננו קיבל את מלוא האינפורמציה הנדרשת אודות ההליך הניתוחי, מומלץ לבחון האם קיימת עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית בניתוח

אצלנו ב-אסף אודיז, משרד עורכי דין, תוכלו למצוא מערך מומחים בתחום הרפואה האסתטית והכירורגיה הפלסטית. היוועצות מוקדמת עם צוות המומחים שלנו בשילוב שירותי הייעוץ וההכוונה המשפטית המוענקים לכם במשרד, יאפשרו גם לכם לבדוק האם קיימת עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית בעניינכם. 

רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים- בהתאם לאילו קריטריונים היא נקבעת? 

בתי המשפט בבואם לפסוק האם הטיפול שהוענק על ידי המנתח הפלסטי מהוה רשלנות רפואית, מקפידים לבחון את נסיבות המקרה משלב מסירת הפרטים המלאים למועמד לניתוח (עוד בטרם הניתוח) אודות ההליך, דרך בחינת ההליך הניתוחי עצמו ועד למעקב הרפואי אשר התבצע על ידי המנתח הפלסטי לאחר הניתוח. כמו כן, בתי המשפט בוחנים האם המנתח הפלסטי ביצע את כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות לצורך בחינת מצבו הבריאותי של המועמד לניתוח, וזאת לצורך בדיקת התאמתו להליך הניתוחי. 

בכל אותם מקרים בהם בית המשפט יקבע כי המנתח הפלסטי סטה מההתנהגות אותה יש לצפות ממנתח פלסטי סביר, וזאת בכל אחד מהשלבים המתוארים לעיל,  פסיקת הדין תהיה לטובתו של התובע.
     
רוצים לדעת יותר על העילות העומדות לרשותכם בכל הנוגע להגשת תביעת רשלנות רפואית בניתוח פלסטי? זה הזמן לפגישת ייעוץ והכוונה משפטית ללא עלות וללא התחייבות מצידכם.