לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

רשלנות רפואית באבחון מחלת הסרטן

תביעות רשלנות רפואית בגין חוסר אבחון או אבחון מאוחר, לקוי או שגוי של מחלת הסרטן, הן תביעות המופנות (ברוב המקרים) למספר גורמים רפואיים המעורבים בהליך הרשלני של אבחון המחלה, לרבות, רופא המשפחה אשר לא איבחן כראוי את התסמינים המקדימים של המחלה ורופאים אונקולוגיים אשר כשלו באבחון המחלה או במתן דיאגנוזה מדויקת בנוגע להתפתחותה של המחלה. 

בסוגי סרטן הניתנים לריפוי דוגמת: סרטן העור, סרטן השד, סרטן מעי הגס וסרטן השחלות, תחול אחריות גם על המוסד הרפואי המטפל, וזאת במקרים בהם הסרטן אובחן באיחור וכתוצאה מכך גרם להחרפת המחלה ולנזקים בלתי הפיכים בקרב החולה. 

רשלנות רפואית באבחון סרטן- היקף הפיצוי


בכל הנוגע לתביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן, בתי המשפט בישראל נוהגים לפסוק לתובע פיצויים גבוהים הנובעים בין היתר מההוצאות הרפואיות עימן החולה נאלץ להתמודד, אובדן ימי עבודה, פגיעה בכושר ההשתכרות, נזק פיזי הנגרם כתוצאה מכאב וסבל, וכמובן, קיצור תוחלת החיים כתוצאה מחוסר אבחון או אבחון מאוחר, לקוי או שגוי של המחלה. 

גובה הפיצוי נקבע בהתאם למידת הנזק אשר נגרם לחולה ומהיקף הסיבוכים הרפואיים עימם ייאלץ החולה להתמודד. ברוב המקרים, לסוג הסרטן ממנו סובל החולה ולמידת סיכוי הריפוי, ישנה השפעה מכרעת על גובה שיעור הפיצויים הנפסק על ידי בית המשפט, או לחילופין במסגרת הסכמי פשרה הנערכים בין הצד התובע לזה הנתבע. 

אסף אודיז- עורך דין רשלנות רפואית באבחון סרטן 

אנחנו במשרד עורכי הדין אסף אודיז מתמחים בין היתר בייצוג חולי סרטן (ובני משפחותיהם) אשר נאלצו להתמודד עם חוסר אבחון או אבחון מאוחר, שגוי או לקוי של המחלה. השילוב בין הידע המקצועי-משפטי העומד לרשותנו בתחומי הרשלנות הרפואית לבין מערך הרופאים המומחים הפועל מטעמנו, מבטיח גם לכם הליך תביעה מקצועי המוביל לקבלת פיצויים מקסימאליים בהתאם למורכבות תיק התביעה בענייניכם. 

השירותים המקצועיים-משפטיים שלנו בתחומי רשלנות רפואית באבחון סרטן כוללים בין היתר: שירותי מומחים רפואיים לצורך הגשת חוות דעת, סיוע בכל הנוגע להשגת החומר הרפואי הרלוונטי לתיק התביעה, שירותי ייעוץ וייצוג משפטי בכל אחת מהערכאות בהן ננהל עבורכם את המאבק המשפטי, שירותי ניהול משא ומתן אל מול הגורמים הרפואיים במסגרת הסדרת הסכמי פשרה ועוד.