לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

עורך דין רשלנות רפואית- כל השירותים


אסף אודיז משרד עורכי דין - בגלל הידע והניסיון


אסף אודיז-משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק העוסק ומתמחה בתחום הרשלנות הרפואית זה למעלה מ-10 שנים. לאורך שנות פעילותו, טופלו במשרד למעלה מ-2000 תיקי תביעות רשלנות רפואית בהצלחה יתרה.
המשרד מנוהל על ידי אסף אודיז - עורך דין רשלנות רפואית המעורב באופן אישי בכל אחד מתיקי התביעה המטופלים במשרד.

שירותי המשרד

פגישת ייעוץ והכוונה משפטית ללא עלות וללא כל התחייבות! במהלך פגישה זו עורך הדין אסף אודיז יסביר ויפרט בפניכם את הליך התביעה העתידי.

מתן שירותי סיוע משפטי בכל הנוגע לאיסוף חומרי התביעה- לאחר בחירתכם במשרדנו לצרכי ניהול תיק התביעה, אנו נסייע לכם בכל הנוגע לאיסוף החומר הרפואי הרלוונטי לתיק התביעה, לרבות, תיק רפואי אישי, גיליון אשפוז, צילומים וכדומה. 

ליווי מקצועי של מומחים רפואיים- הפעילות המשפטית שלנו בתחום הרשלנות הרפואית מלווה במתן שירות ייעוץ וליווי מקצועי של מומחים רפואיים מכל תחומי הרפואה המודרנית. ליווי מקצועי זה מאפשר לנו לגבש תיקי תביעה המבוססים על חוות דעת רפואיות של מומחים רפואיים בתחומם. 

התווית אסטרטגיה משפטית במגוון רחב של סוגי רשלנות רפואית - משרדנו מתמחה בניהול תיקי תביעה עם סוגיות מורכבות בנושאים שונים הקשורים לתחומי הרשלנות הרפואית, דבר המאפשר לנו להתוות אסטרטגיה משפטית המותאמת לכל אחד ואחת מלקוחותינו, וזאת בהתאם לסוג הרשלנות הרפואית אליה הם נחשפו. 

הכנת כתב התביעה והגשתו לבית המשפט- אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הליך התביעה, ומייד לאחר ניסוח חוות הדעת על ידי רופא מומחה אנו פועלים להשלמת כתב התביעה והגשתו לבית המשפט באמצעותו יתנהל תיק התביעה. 

ניהול הליכי משא ומתן במסגרת הסכמי פשרה

ניהול תיק התביעה במסגרת ערכאות משפטיות 

רוצים לדעת יותר על השירותים המשפטיים-מקצועיים המוצעים לכם במשרדו של אסף אודיז- עורך דין רשלנות רפואית? צרו איתנו קשר עוד היום!