לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

רשלנות רפואית בהריון –בדיקות הריון

תקופת ההיריון מלווה בלא מעט בדיקות אותן נדרשת לעבור כל אישה הרה, וזאת בעיקר לצרכי גילוי בעיות ומומים אצל העובר. כמו כן, בדיקות ההיריון נועדו לצרכי אבחון מצבה הבריאותי של האישה ההרה והענקת הטיפול היעיל ביותר במידת הצורך-בהתאם לכל בעיה רפואית המתעוררת במהלך תקופת ההיריון. 

כיום, רוב הלידות המתרחשות בעולם המערבי מסתיימות בהצלחה מלאה, וכל זאת ללא סיכון בריאותי של האם והיילוד. הצלחת הלידות בעולם המערבי נובעת בין היתר ממעקב ההיריון אותו נדרשת לעבור כל אישה הרה לאורך תקופת ההיריון, כאשר מעקב זה כולל בתוכו בדיקות שונות לאיתור בעיות ומומים מולדים. יחד עם זאת, ישנם לא מעט מקרים בהם תוצאות האבחון של הבדיקות השונות הנערכות למטרות איתור מומים בקרב העובר, הינן שגויות או שאינן מספקות תשובה מוחלטת וברורה בנוגע להימצאותו של מום כזה או אחר. 

בדיקות אבחון - מתי מדובר ברשלנות? 

ההתפתחות המודרנית בעולם הרפואה במהלך השנים האחרונות, מאפשרת את ביצוען של בדיקות אבחון מקיפות המיועדות לצרכי איתור מומים לאורך כל תקופת ההיריון. בכל אותם מקרים בהם המומים המולדים לא התגלו במהלך בדיקות ההיריון השונות, הדבר עלול להעיד על רשלנות באבחון מצידו של הגורם הרפואי המטפל, וזאת במידה ופענוח ממצאי הבדיקה היה שגוי, או לחילופין, בכל אותם מקרים בהם הרופא המטפל התעלם מהסימנים המקדימים העלולים להצביע על הימצאותו של מום כזה או אחר, או במקרים בהם הוא נמנע מביצוע בדיקות מסוימות אשר יכלו להעיד על הימצאותו של המום.  
אנחנו במשרד עורכי הדין –אסף אודיז, עוסקים ומתמחים בליווי תביעות רשלנות רפואית בהריון הנגרמות בין היתר ממעקב היריון שגוי, פענוח שגוי של תוצאות הבדיקות השונות ואי שימת לב לנתונים שונים המתגלים במהלך מעקב ההיריון ואשר עלולים להעיד על היריון בסיכון.

הידע המקצועי העומד לרשותנו בכל הנוגע לניהול תיקי תביעות רשלנות רפואיות בהיריון, מאפשר גם לכם לגבש כתב תביעה מעמיק ומנומק בדרך לתביעת פיצויים בגין עוולת רשלנות רפואית בהיריון. לפרטים נוספים ולמטרות קיומה של פגישת ייעוץ ללא תשלום-צרו איתנו קשר עוד היום.