לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

אבחון שגוי של מחלת הסרטן

אבחון מקדים של מחלת הסרטן (על כל סוגיו), מסייע רבות לאיכות חייו של החולה ואף להגברת סיכויי ההחלמה. מנגד, כל איחור או טעות באבחון, עלול להוביל להחרפת מצבו הרפואי של החולה וזאת עד לכדי אובדן סיכויי ההחלמה ואף למותו של החולה. 

תביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן מוגשות לבתי המשפט גם בגין מקרים בהם התרחש אבחון שגוי של המחלה וגם בגין אותם מקרים בהם חל איחור משמעותי באבחון המחלה. בין יתר הסיבות המובילות לאבחון שגוי או אבחון מאוחר של מחלת הסרטן תוכלו למצוא:

התעלמות מוחלטת מצידו של רופא המשפחה בכל הנוגע לתלונותיו של המטופל- בחלק גדול מהמקרים, הליך האבחון של מחלת הסרטן (על כל סוגיו) מתחיל אצל רופא המשפחה המחויב להיות קשוב לתלונותיו של המטופל. 

אי בדיקת רקע מקיפה- רופא המשפחה מחויב בבדיקת רקע מקיפה הכוללת בדיקה של  ההיסטוריה המשפחתית והתורשתית של המטופל בנוגע להימצאותה של מחלת הסרטן. 

הימנעות מהפניית המטופל לקיומן של בדיקות אבחון. 

פענוח מוטעה של ממצאי הבדיקה. 

תביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן
תביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן מוגשות ברוב המקרים כנגד הרופא המטפל, המכון בו התקיימו בדיקות האבחון וכנגד רופא המשפחה האמון על זיהוי התסמינים הראשוניים של המחלה והפניית המטופל לבדיקות מעבדה. 
אבחון מחלת הסרטן (על כל סוגיו) הינו הליך מתמשך המתחיל ברוב המקרים בפניה יזומה של החולה לרופא המשפחה. תקפידו של רופא המשפחה הוא לאבחן את מצבו הבריאותי של החולה, ובמידת הצורך להפנותו לבדיקות דם והדמיה. כמו כן, רופא המשפחה מחויב בתשאול המטופל בכל נוגע להיסטוריה המשפחתית –תורשתית ובכל הנוגע לאורח חייו של המטופל, וזאת לצרכי איתור גורמי סיכון של המחלה. 

במידת הצורך, הליך האבחון (לאחר בדיקות דם ובדיקות הדמיה), כולל בתוכו גם הפניה לרופא מומחה וביצוע בדיקות ספציפיות לאיתור מחלת הסרטןף לרבות, בדיקות שד, ממוגרפיה, ביופסיה, בדיקת CT, בדיקת ערמונית וכדומה. 
רוצים לדעת יותר על המקרים בהם קיימת עילה להגשתן של תביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן? לפגישת ייעוץ מקדימה וללא עלות צרו איתנו קשר עוד היום.