לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

רשלנות רפואית בהריון ולידה- ניתוח קיסרי

ניתוח קיסרי הינו הליך כירורגי המיושם לצורך הוצאתו של העובר מגופה של האישה ההרה באופן מלאכותי. הליך ניתוחי זה מיושם בכל אותם מקרים בהם האישה ההרה איננה יכולה לעבור לידה רגילה ובכל אותם מקרים בהם קיים צורך הכרחי ודחוף בביצוע ההליך, לרבות, מצוקה עוברית המרחשת במהלך הליך הלידה הרגילה. 

בדומה לכל הליך ניתוחי אחר, גם ניתוח קיסרי מחייב את הסכמתה מדעת של המנותחת, ולפיכך, הצוות המטפל מחויב במתן הסבר מעמיק על אופן ההליך, הסיכונים הנלווים אליו והשלכותיו. 

רשלנות רפואיות בהריון בעת ביצוע ניתוח קיסרי

ניתוח קיסרי הינו הליך ניתוחי מורכב הכולל בתוכו שורה של סיכונים וסיבוכים העלולים להתרחש בשל טיפול לקוי או לא מקצועי. כל אחד מהסיבוכים הנלווים להליך הניתוחי עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך ליולדת ולעובר, ולפיכך, הצוות הרפואי המטפל מחויב בחובת הזהירות כפי שזו המותאמת בחוק "מבחן הרופא הסביר". חובת הזהירות חלה על כל אנשי הצוות הנוכחים בעת קיומו של ההליך הניתוחי, כאשר אי ביצוע פעולות בהתאם לנהלים הרפואיים הקבועים בחוק מהווים עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית. 

במידה וההילך הניתוחי אותו עברתן במסגרת קיומו של ניתוח קיסרי הוביל לגרימת נזקים רפואיים כאלו ואחרים (לכן או לוולד), מומלץ לערוך בדיקה מקיפה בנוגע להתרחשותה של הרשלנות הרפואית במהלך ההליך הניתוחי, ובמידת הצורך אף להגיש תביעת רשלנות רפואית בהריון בגין ביצוע לקוי או רשלני של ההליך הניתוחי. 

תביעות רשלנות מחייבות אתכן בצירוף חוות דעת מומחים רפואיים, וזאת לצרכי הוכחת הקשר הישיר בין המחדל הרפואי אותו עברתן לבין הנזק אשר נגרם לכן או לוולד. אצלנו במשרד עורכי הדין –אסף אודיז, תוכלו למצוא מחלקה משפטית ענפה המתמחה בניהול תביעות רשלנות רפואית בהיריון. מחלקה זו עוסקת בין היתר בסוגיות רשלנות בעת ביצוע ניתוח קיסרי, והיא מעמידה לרשותכם את מיטב המומחים בתחום לצורך קבלת חוות דעת רפואית. 

בין יתר השירותים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא: שירותי ייעוץ וייצוג משפטי בכל הנוגע לניהול תביעות רשלנות בהריון, שירותי מומחים רפואיים לצורך הגשת חוות דעת וניהול משאים ומתנים לצורך השגת פשרה במידת הצורך.