לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

התמודדות עם נזקים של רשלנות בניתוח

מתמודדים עם נזקים אשר נגרמו לכם כתוצאה מהליך ניתוח רשלני או כל הליך כירורגי אחר? זה הזמן לדעת הכול על רשלנות רפואית בניתוח. 

תביעת רשלנות רפואית בניתוח- מתי? 


העילות להגשתן של תביעות רשלנות רפואית בניתוח הן רבות ומגוונות, כאשר העילה המרכזית שבהן הינה ניתוח אשר בוצע ללא הסכמה מדעת מצידו של המנותח. כידוע, כל הניתוחים או ההליכים הכירורגיים המיושמים בישראל, מחייבים את המטופלים במתן הסמכה מדעת, וזאת לאחר שהם קיבלו (באמצעות הצוות הרפואי המטפל) את מלוא האינפורמציה הנדרשת על ההליך הניתוחי, לרבות, הסבר מפורט על אופן ביצוע ההליך, סיכוי ההצלחה, הסיכונים הנלווים להליך, תהליך ההחלמה וכדומה. 

בכל אותם מקרים בהם המטופל לא זכה להסבר מפורט ומלא אודות ההליך הניתוח, החלטתו לעבור את הניתוח איננה מהווה (בהיבט המשפטי) הסכמה מדעת, וזאת על אף שהמנותח חתום על טופס ההסכמה מדעת. במקרים אלו, מחובתו של התובע (המנותח) להוכיח לבית המשפט כי אילולא היה נחשף לכל האינפורמציה הוא היה בוחר שלא לקיים את הניתוח. היבט נוסף לעילת הגשת תביעת רשלנות רפואית בניתוח בכל הנוגע לעניין הסכמה מדעת, נובעת מקבלת מידע שגוי מהצוות הרפואי.

מקרים נוספים המהווים עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית בניתוח כוללים בין היתר מקרים בהם הצוות הרפואי לא פעל במסגרת "טיפול סביר", וכפועל יוצא מכך נגרם נזק למנותח. לא מעט מתביעות הרשלנות הרפואית המוגשות על ידי מנותחים, נובעים כתוצאה מהליך הרדמה לקוי המוביל לנזק בלתי הפיך למטופל, וזאת ללא קשר לסוגיה הרפואית בגינה הוא נזקק לניתוח. 
כמו כן, רשלנות רפואית בניתוח יכולה להיגרם כתוצאה מהותרת חפצים זרים כגון: פדים ותחבושות בגופו של המנותח. 

רשלנות רפואית בניתוח- שירותי המשרד

אצלנו ב-אסף אודיז-עורך דין רשלנות רפואית המתמחה בין היתר בניהול הליכי תביעות רשלנות רפואית בניתוח, תוכלו למצוא היצע מרשים של שירותי ייעוץ, סיוע והכוונה משפטית. שירותים אלו ניתנים לכם ללא עלות וללא כל התחייבות מצידכם בשלב המקדים להגשת כתב התביעה, וזאת לצרכי בחינת כדאיותה של הגשת התביעה. במקביל, אנו מעמידים לרשותכם מערך מומחים הכולל בתוכו רופאים מומחים מתחומי הרפואה הכירורגית. 

רוצים לדעת יותר על השירותים המוצעים על ידי בכל הנוגע לניהול תביעות רשלנות רפואית בניתוח? צרו איתנו קשר עוד היום!