לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

ביטוח סיעודי ותביעות סיעוד

ביטוח סיעודי הינו ביטוח המבטיח לקהל מבוטחיו תגמולי ביטוח בהיותם סיעודיים. הבעיה המתחילה כאשר הפוליסה מגדירה בהגדרה הבסיסית של תנאי הפוליסה מהם התנאים בו מבוטח יחשב כסיעודי.

איך אפשר להגדיר אדם כסיעודי ?

הפוליסות קובעות כי מבוטח יחשב לסיעודי באם הינו מוגבל בלפחות שלושה מתוך שישה פעולות יומיומיות. בתוך פעולות אלה נכללות פעולות כגון, רחצה, לבוש, אכילה, ניידות, שליטה על סוגרים ועוד. כאשר מגישים תביעות סיעוד חשוב לדעת להציג את המסמכים המראים שמדובר על מבוטח שעומד בלפחות 3 מהתנאים המוזכרים לעיל בצורה ברורה. כדי לעשות זאת יש צורך להציג את כל המסמכים הרפואיים המתאימים וזאת בתוספת המלצות של רופאים שונים המכירים במבוטח כסיעודי.

תביעות סיעוד - איך להגיש בצורה נכונה ?

חברות הביטוח מערימות קשיים מרובים במסגרת תביעות סיעוד רבות המגיעות לפתחם של בתי המשפט בחוסר ברירה, בטענות מגוונות של הפרת חובת הגילוי מטעם המבוטח אודות מצבם הרפואי עובר להצטרפותם לביטוח, אי עמידתם בתנאי הפוליסה ועוד רבות ונצורות. 

מה הפיתרון הטוב ביותר ?

כדי להגיש תביעות סיעוד בצורה הטובה והנכונה ביותר חשוב להתייעץ עם מומחים שכבר מכירים את כל התהליך ויודעים איך לגשת אליו נכון. כאשר שמדובר בביטוח סיעודי הקצבה החודשית יכולה להגיע לסכומים מאוד גבוהים ולכן חשוב לעשות את הכל בצורה מחושבת כדי לקבל את מלוא התנאים שהמבוטח זכאי להם לפי חוק.

צרו קשר וקבל ייעוץ אישי

המשרד שלנו הינו מומחה בתחום תביעות הביטוח ובתחום תביעות הסיעוד ובעל ניסיון בייצוג מאות מבוטחים בתיקי סיעוד בבתי המשפט השונים. המשרד יפרוס בפני לקוחותיו את הדרך המשפטית הראויה לפתרון הסכסוך המשפטי, תוך כדי ליווי משפטי יעיל ושירותי, למקסום תוצאת הזכיה בכל תיק ותיק.

כדי להתחיל כבר עכשיו את התהליך בצורה הטובה ביותר אתם יכולים ליצור איתנו קשר כדי לקבל ייעוץ אישי בחינם  כדי ולקבל הרבה מהידע והניסיון שלו כדי להשיג את התוצאות המקסימליות ביותר ולזכות בתיק של תביעת הסיעוד.