לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

אובדן כושר עבודה
על תובעים ו/או מבוטחים בעלי ביטוח מסוג אבדן כושר עבודה, הרוצים לממש את תביעתם מכוח הפוליסה, רובץ נטל כבד להוכיח את שלילת כושר עבודתם.

מה ההגדרה לפי הפוליסה ?

למרבית הפוליסות תנאים דומים המקימים את ההגדרה הראשית, לפיה, על המבוטח כתנאי ראשון לאבד 75% לפחות מכושרו לעבודה בהתאם למקצוע בו היה מבוטח בהצעת הביטוח, ובתנאי השני עליו לאבד 75% לפחות מכושרו לעבודה בהתאם לניסיונו, השכלתו והכשרתו המקצועית.

קיומם של שני התנאים האלו במצטבר בלבד, יקימו את זכאות המבוטח לתגמולי ביטוח בהתאם לפוליסה.

ישנן פוליסות עיסוקיות או מקצועיות שמגדירות את אבדן כושר העבודה בצורה מקלה יותר על המבוטח, ולכן יש חשיבות גדולה לבחור את הפוליסה הרצויה והנכונה עם מועד התחלתה ולהתייעץ עם מומחים בתחום על מנת להבין את משמעותה המשפטית של הפוליסה. 

הגדרת אבדן כושר העבודה נבחנת בנוסף שאלת אבדן שכרו המלא או החלקי של המבוטח ולכן מקרים בהם מבוטחים עצמאיים לדוגמה שממשכים לקבל שכר בזמן חופשת מחלה ממושכת יתקשו בהוכחת  טענתם לאבדן כושר עבודה.

אובדן כושר עבודה מלא וחלקי

המשרד מתמחה בתביעות העוסקות בסוג הביטוח הספציפי מסוג אבדן כושר עבודה, על כל היבטיו הכולל איבוד היכולות לעבוד בצורה מלאה או בצורה חלקית.


בתביעות מסוג אובדן כושר עבודה חשוב שעורכי הדין המטפלים בתיק, יכירו היטב את המטריה המשפטית, ואת הנפשות הפועלות בו, לרבות מגשרים, עורכי דין, שופטים, מומחים רפואיים, לצורך בחירת אסטרטגיה למקסום תוצאות התיק.

למשרד שיעור הצלחות מרשימות בתחום התביעות מסוג אבדן כושר עבודה. צרו קשר כבר עכשיו וקבלו ייעוץ אישי בחינם שיעזור לכם לאורך כל התביעה כדי להשיג את הזכויות המקסימליות המגיעות לכם לפי החוק.