לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

האם הסדר הפשרה שהושג בעניין הטיפול באלטרוקסין משקף אכן את נזקיהם האמיתיים של אלפי המטופלים?


הבוקר הוגש לבית המשפט העליון הסכם הפשרה שהושג בסך 46 מיליון ש''ח, במסגרתו נקבעה חלוקת פיצוי עד תקרת 9,600 ש''ח לערך עבור כל מטופל שעומד בקריטריונים של הקבוצה. כמו כן, נקבע שכ''ט עו''ד בסך 6 מיליון שקלים ורכיבים נוספים. 

חברי הקבוצה הוגדרו כנוטלי התרופה בשנת 2011 שנטלו את התרופה עוד לפני שינוי הפורמולציה ואחריה, ושסבלו מתופעות לוואי של התרופה.

בפועל הקבוצה מונה על פי נתוני התביעה כ 250,000 תובעים, כאשר אלפי תובעים סובלים מתסמינים קשים שגרמו לנזקי גוף ולנכויות קשות כאשר אם יגישו תביעות אזרחיות פרטניות יוכלו לקבל פיצויים הרבה יותר גבוהים לעומת תובעים שסבלו מתופעות לוואי קלות יותר, או אז, מקומם כתובעים בקבוצת התובענה הייצוגית הוא נכון ומתאים עבורם, ולכן נשאלת השאלה האם לתובעים בעלי הנזקים הרציניים עומדות ברירות חלופיות?

בהתאם לחוק תובענות ייצוגיות תובעים המעוניינים לא להיות חלק מהקבוצה נדרשים להגיש בקשתם לבית המשפט להחרגתם מהקבוצה וככל ובית המשפט מאשר את בקשתם תהא דרכם סלולה ותאפשר הגשת תביעה אזרחית נזיקית כמקובל.

בימים אלה משרדנו פועל להחרגת תובעים המעוניינים להגיש תובענות פרטניות לבתי המשפט האזרחיים, כאשר המועדים לשם הגשת הבקשה עתידים להסתיים תוך שבועות ספורים עד הכרעת בית המשפט העליון באישור או באי אישור הפשרה.

לכן, אם נגרם לכם נזק רציני כתוצאה מהשימוש באלטרוקסין סביב שנת 2011 ואילך אתם מוזמנים לפנות אל משרדנו בהקדם האפשרי. 

ליצירת קשר עם משרדנו - טל: 03-6868831, פקס: 03-5360955
דוא''ל - assaf@assafodiz.co.il