לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

התעללות, השפלה, הזנחה ורשלנות של בתי אבות - כיצד להתמודד מבחינה משפטית?

לאחרונה דווח בתקשורת על תביעת ענק שעתידה להתקבל בשם 24 משפחות מטופלים שחוו התעללות קשה, השפלה והזנחה קשה בבית אבות בארץ, כאשר כתוצאה מכך נגרמו בין היתר למטופלים הידרדרות קוגניטיבית ופיזית במצבם עד כדי מוות.

לצערנו תמונת המצב המדווחת מבתי אבות שונים בארץ איננה שונה מהמידע שקובץ במסגרת אותה התביעה, כאשר המטופלים בחלק מבתי האבות חווים טיפול תרופתי שעולה כדי סימום של ממש תוך שימוש במינונים מוגזמים ומסוכנים שניתנים ללא כל פיקוח רפואי ו/או תוך פיקוח רפואי רשלני ותוך הסתרת רישום מתן התרופות למטופלים, הזנחה של ממש של המטופלים ויחס נעדר כל אנושיות וחמלה כלפי האוכלוסייה המבוגרת שמגיעה לפרק האחרון בחייה לבית האבות.

צריך לזכור, כי הקהל המבוגר מגיע מסיבות שונות  לבתי האבות ובמצבים רפואיים שונים, ולכל אחד התוויות רפואיות שונות המחייבות מעקב רפואי סביר בהתאם למצבו.

נוכח צו השעה והגברת מודעות בקרב משפחות המטופלים בבתי האבות, משרדנו שעוסק בתחום הרשלנות הרפואית כ 13 שנים, הקים מערך לייצוג משפחות מטופלים בתביעות רשלנות רפואית המונית או פרטנית, לאור גרימת נזקי גוף, קיצור תחולת חיים ואובדן ליקיריהם טרם עת.

בבחינתנו את תיקיהם הרפואיים של המטופלים בבתי האבות תוך ייעוץ רפואי עם מומחים רפואיים בתחומים רלבנטיים אנו נחשפים לגיליונות סיעודיים בהם רשומים או לא רשומים מלוא הגורמים המטפלים לרבות סוג הטיפול שניתן בפועל למטופלים, אנשי מקצוע שלא ברורה הכשרתם המקצועית, דיונים רפואיים וכיוצא באלה, כאשר טענותינו מעבר לטענות שלעיתים עובדתיות ומגובות בראיות כגון הקלטות או צילומים, הינן רפואיות ומגובות בחוות דעת רפואיות לשם הוכחת הרשלנות הרפואית שלעצמה ואת הקשר בין אותה הרשלנות ובין הנזק של המטופלים.

לכן ככל ונגרמו נזקי גוף לכם או לבני משפחתכם כתוצאה מטיפול לקוי או רשלני של בית אבות או מוסד רפואי כלשהו צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו מאתנו ייעוץ משפטי ראשוני מידי ללא כל עלות לבחינת התאמת המקרה שלכם להליך המשפטי המיועד.

נא צרו עמי קשר לטלפון מספר : 03-6868831